Przeskocz do treści

Podziękowania za wspólny czas

Pani Edyta Kus-Mokrzycka była Dyrektorem w Samorządowym Ośrodku Kultury w Cmolasie przez 15 lat. W 2008 roku została powołana na stanowisko dyrektora, zaś końcem 2022 roku przestała pełnić tę funkcję. Od początku trwania swojej kadencji, dzięki wielkiemu zaangażowaniu oraz ogromnej pasji do pracy, Pani Dyrektor była głównym inicjatorem oraz organizatorem wielu przedsięwzięć kulturalnych, które na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń organizowanych w Samorządowym Ośrodku. Należą do nich zajęcia dla dzieci podczas wakacji i ferii zimowych, zajęcia artystyczne dla dzieci i dorosłych, współorganizacja Turnieju Szachowego, kiermasz świąteczny przy Wielkanocnym Stole i W przeddzień Bożego Narodzenia, Dzień Mamy, Taty i Dziecka, Dni Cmolasu, Festiwal Mowy Lasowiackiej, organizacja licznych warsztatów, spotkań oraz wystaw.

Pani Dyrektor Edyta Kus-Mokrzycka wniosła ogromny wkład w rozwój kultury w Gminie Cmolas oraz aktywnie podtrzymywała tradycje kulturowe regionu wśród mieszkańców. Pełna profesjonalizmu poprzez swoje działania z zapałem przyciągała lokalną społeczność do uczestniczenia w życiu kulturalnym.

Droga Pani Dyrektor w imieniu pracowników Samorządowego Ośrodka Kultury w Cmolasie oraz Wiejskiego Domu Kultury w Trzęsówce chcielibyśmy serdecznie podziękować, za Pani wieloletnią prace, za uśmiech, za wspólne rozmowy, za dobre słowo, za wsparcie, za wyrozumiałość, za serce włożone w każde działanie. Życzymy Pani zdrowia, odpoczynku, realizacji zamierzonych celów oraz rozwijania wszystkich swoich pasji. W miarę możliwości będziemy kontynuować stworzone przez Panią przedsięwzięcia oraz inicjatywy. Wszystkiego co najlepsze. Dziękujemy!

 

Skip to content