Przeskocz do treści

Piknik Rodzinny w Trzęsówce

img_0009.jpgTradycyjnie jak co roku w Trzęsówce odbył się Piknik Rodzinny, który 22 lipca przyciągnął licznych mieszkańców wsi i okolic. Na wszystkich uczestników imprezy czekało wiele atrakcji oraz poczęstunek.
Wczesnym popołudniem rozpoczęły się konkurencje strażackie z udziałem dzieci oraz pokaz sprzętu strażackiego zorganizowane przez OSP w Trzęsówce. Następnie odbyły się gry i zabawy z wodzirejem, w których również brali udział rodzice. Najwięcej radości sprawiły dzieciom zabawy z chustą animacyjną oraz przeciąganie liny. Najmłodsi mogli również skorzystać z nieodpłatnie udostępnianego zaplecza dmuchańców.
Następnie przyszedł czas na pokazy artystyczne zespołów tanecznych działających w Wiejskim Domu Kultury w Trzęsówce, po których wystąpił Michał Stochel ze wspaniałą grą na akordeonie. Później na scenie zaprezentowała się Daria Posłuszny ze śpiewem i gitarą, a po Niej KGW ,,Prymule” z Mechowca oraz Kapela ,,Cmolaskie Chłopoki''. W duecie przed publicznością wystąpili Anna Chmielowiec i Maciej Gacek, a na końcu prezentacji artystycznych Zespół Ludowy "Cmolasianie''. W późnych godzinach wieczornych odbyła się zabawa taneczna z zespołem muzycznym ,,Medium''. Tańce i zabawy przed sceną urozmaicił pokaz fajerwerków, po którym miłośnicy tańca i dobrej zabawy bawili się do późna.
Organizatorami tegorocznego Pikniku był Wójt Gminy Cmolas, Rada Sołecka Wsi Trzęsówka, Radni Gminy z Trzęsówki oraz Samorządowy Ośrodek Kultury w Cmolasie.