Przeskocz do treści

„Ferie dla dzieci” w Trzęsówce

img_005b.jpgPodczas tegorocznych ferii zimowych dzieci w Trzęsówce z pewnością nie mogły narzekać na nudę, a to wszystko za sprawą zajęć organizowanych wspólnie przez GBP Filia Trzęsówka oraz Wiejski Dom Kultury w Trzęsówce. Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji, które pozwoliły im wesoło spędzić ten wolny od nauki czas. Każdego dnia dzieci z radością i zaangażowaniem brały udział w różnego rodzaju grach i zabawach integracyjnych oraz rywalizowały grając w gry planszowe, tenisa stołowego, bilarda oraz piłkarzyki. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również zajęcia plastyczne, w czasie których dzieci dały upust swojej wyobraźni tworząc piękne zwierzęta z rozet, zamki z piasku, podwodne światy 3D oraz zimowe pejzaże z waty. Kolejną atrakcją czekającą na dzieci był występ grupy teatralnej O!TEATR. Spektakl pt. „Król Maciuś”, który był wspaniałą, pełną humoru i akcji rozrywką dla wszystkich uczestników.

Jak co roku, nie zabrakło również najbardziej atrakcyjnej dla dzieci części zajęć, jaką są organizowane przez Samorządowy Ośrodek Kultury w Cmolasie wycieczki. Pierwsza z nich odbyła się do kina Metalowiec w Nowej Dębie na film pt. ”O czym marzą zwierzęta”. Kolejny wyjazd odbył się do „ Bowling Club” w Kolbuszowej. Podczas tego wyjazdu dzieci grały w kręgle i gry planszowe oraz zajadały się pyszną pizzą. Na zakończenie ferii uczestnicy pojechali do wrotkarni „WyWrotki” w Mielcu, gdzie aktywnie spędziły czas ćwicząc jazdę na wrotkach.

Różnorodność przygotowanych zajęć sprawiła, że dzieci bardzo chętnie i z radością przychodziły do WDK w Trzęsówce. Koniec ferii, to czas powrotu do szkoły. Wszystkim dzieciom, życzymy sukcesów w nauce.

Skip to content