Przeskocz do treści

Piknik Rodzinny w Trzęsówce

DSC_0775.JPG W dniu 4 czerwca miał miejsce Piknik Rodzinny w Trzęsówce. Festyn odbył się na placu zabaw przy stadionie sportowym. Impreza rozpoczęła się od sporej porcji atrakcji dla najmłodszych. Od godz. 15.00 na dzieci i młodzież czekały konkurencje strażackie. Następnie przyszedł czas na pokazy zespołów tańca współczesnego z Zespołu Szkół w Trzęsówce i Wiejskiego Domu Kultury w Trzęsówce. Od 16.30 na dzieci czekały pełne humoru zabawy, kolorowe konkursy i tańce z Wodzirejem oraz zjeżdżalnia, kule wodne i dmuchane boisko sportowe. Po pokazach tańca podziwialiśmy popisy muzyczno-wokalne. Jako pierwsza przed liczną publicznością wystąpiła Daria Posłuszny, a później Anna Chmielowiec w duecie z Maciejem Gackiem. Główną atrakcją tego dnia, był koncert zespołu Disco Polo Extra Mocni. Zespół znany z miłego i ciepłego brzmienia, śpiewający piosenki pogodne i melodyjne w stylu disco polo i dance. Panowie wykonali największe swoje hity m.in. „Czemu focha masz”, „Imprezy czas” czy też „Moja mała”.

Miłośnicy tańca i dobrej zabawy mogli czuć niedosyt, bowiem zaplanowana zabawa taneczna z zespołem Medium niestety nie doszła do skutku ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Nie przeszkodziło to jednak wielu osobom - korzystającym z bogatego zaplecza gastronomicznego - do spędzenia mile czasu w dobrym towarzystwie oraz milej atmosferze w specjalnie na taką okazję przygotowanych namiotach.

Organizatorem tegorocznego Pikniku Rodzinnego był Urząd Gminy Cmolas, Samorządowy Ośrodek Kultury w Cmolasie, Rada Sołecka sołectwa Trzęsówka oraz Ochotnicza Straż Pożarna z Trzęsówki.